“Побіг за кропивою, а машину залишив …”: Поліція Києва оштрафувала Поплавського за парковку. Відео

 

Поліція Києва оштрафувала Поплавського за парковку

 

Напевно зірки українського шоу-бізнесу вважають, що дорожні правила існують тільки для простих українців, інакше чим пояснити часті порушення ПДР такими особами. 

Цього разу “героєм” дня став співак і ректор Київського  національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Поліція Києва оштрафувала Поплавського за парковку
Поліція Києва оштрафувала Поплавського за парковку
 

>

Повідомляється що колишній народний депутат і народний артист України порушив правила дорожнього руху, припаркувавши свій автомобіль в недозволеному місці. Його машину знайшли співробітники патрульної поліції біля Бессарабського ринку. 

Михайло Поплавський залишив свій автомобіль на Бессарабці на лівій смузі дороги. На відео видно, що такий вчинок не залишився непоміченим співробітниками правоохоронних органів. 

Два співробітники патрульної поліції Києва виписали постанову, таким чином покаравши Михайла Поплавського за порушення правил дорожнього руху. 

У повідомленні з іронією зазначили, що, мабуть, Михайло Поплавський так поспішав на Бессарабський ринок за кропивою, що кинув свій автомобіль на лівій смузі руху. 

Як ми також розповідали, скандалом закінчився політ військового гелікоптера над водами Харківщини. Військовий пілот пролетів так низько над людьми що відпочивали, що перевернув човен, та ледь не потопив людей. Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------