В зрадниці України поїхав дах: Поклонська замовила тест ДНК, щоб дізнатися, чи не родичка вона Зеленському

 

Поклонська замовила тест ДНК, щоб дізнатися, чи не родичка вона Зеленському

 

Зрадниця України, й скандально відома депутатка Держдуми Росії Наталія Поклонська замовила в одній з клінік Москви генетичний тест. Про це розповідає видання “Страна”.

Вона хоче дізнатися, які коріння має. Інтерес до цього в мережі з’явився після того, як заговорили про національність Поклонскої.

Про це колишній прокурор анексованого Криму розповіла на своїй сторінці в Facebook.

 

Поклонська замовила тест ДНК
Поклонська замовила тест ДНК
 

>

 

“Нещодавно заявила на ТБ: “Я – російська українка”. І почалася буря в склянці: “Так як вона посміла?!”… Вирішила розвіяти міфи навколо себе і замовила генетичний тест в одній з московських клінік. Це дослідження походження і генетичних коренів людини. ДНК дбайливо зберігає всю інформацію про людину – як прокурорський архів, де “всі ходи записані”. І скоро головна загадка буде розкрита”, – говорить Поклонська.

Вона хоче дізнатися, яка кров в ній “намішана”.

“Раптом виявиться, що разом з російською та українською кров’ю в мені є спадщина древніх і лякающих багатьох влахів? Або з’ясується, що я татарка більше, ніж “божевільний радикал” Джемілєв? А раптом у нас із Володимиром Зеленським спільні предки? Питань тьма!”, – сказала Поклонська.

Вона додала, що пишається своїми предками.

 

 

Також ми писали раніше що колишня “прокурорка” Українського Криму Поклонська прозвала себе “корінною українкою” і після цього дуже розлютила соціальні мережі своїм закликом святкувати Хеллоуїн.

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------