“Я люблю Україну та українську мову”: Поклонська назвала Донбас Україною і заспівала для Гордона. Відео

Поклонська назвала Донбас Україною і заспівала для Гордона

Колишній прокурор анексованого Криму, та нинішній депутат Держдуми Наталія Поклонська в інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону розповіла про свою любов до України та української мови та навіть заспівала українську пісню.

Поклонська назвала Донбас Україною
Поклонська назвала Донбас Україною
 

 

«Я пам’ятаю українську мову, звичайно, я її розумію, вона дуже чудова. Пісні українські пам’ятаю, «Черемшина» – прекрасна пісня, навіть співаємо з друзями – і в Криму, і в Москві збираємося, співаємо «Черемшину». Але швидко говорити саме юридичними термінами, як нас вчили в прокуратурі, я так досконало і не опанувала, але, якщо не поспішати, то можна і спілкуватися українською мовою.

Але я люблю свою рідну мову, точно так же люблю українську мову, вона у мене друга улюблена … Українську мову я люблю, українські пісні пам’ятаю, «Черемшину» заспіваю хоч зараз», заявила Поклонська.

«Заспівайте, акапельно, трохи хоча б», – попросив Дмитро Гордон.

«Знов зозулі голос чути в лісі,
Ластівки гніздечко звили в стрісі.
А вівчар жене отару плаєм,
Тьохнув пісню соловей за гаєм», – проспівала Поклонська

«Я себе не розриваю з українським народом і з Україною, в мені живе Україна. Власне, як і Росія. Я люблю Україну – це моє дитинство, це моє коріння. Я люблю Росію – це я. Я себе не роз’єдную з українським народом і Україною», – розповіла вона.

 

Джерело

Як ми уже розповідали, на днях в ефірі телеканалу «Україна 24» Дмитро Гордон заявив що українська влада повинна повернути Києву вигляд квітучого міста каштанів, коли столиця України була в радянські роки: «Я ненавиджу комуністів, але при них Київ був красивіший». Відео