... ...

Курйоз ДНЯ: В посольстві ОАЕ в Києві «поховали» президента України Володимира Зеленського


Курйоз ДНЯ: В посольстві ОАЕ в Києві «поховали» президента України Володимира Зеленського

Непередбачуваний казус з невдалим розміщенням фотографії президента України Володимира Зеленського трапився на заході, організованим посольством Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні.

Журналіст Володимир Горковенко опублікував фотографії на своїй сторінці в Facebook 2 грудня.

 

Курйоз
В посольстві ОАЕ в Києві «поховали» президента України Володимира Зеленського

 

«Навіть не знаю, що й думати …» – підписав він.

На викладених знімках видно, що в посольстві фотографію Зеленського помістили в чорну рамку, навпроти поставили кошик з квітами, а збоку – український прапор. Така композиція викликає неоднозначні емоції, так як нагадує про поминки.

За словами Горковенко, «автентичність» стенду можуть підтвердити глава фракції «Слуги народу» Давид Арахамія , перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук , депутат від фракції «Батьківщини» Юлія Тимошенко і багато інших українських політиків, які були присутні на заході.

Користувачі соціальної мережі залишили дуже непристойні та глумливі коментарі: «Це вже стаття КПК або просто інсталяція?», «Церемонія прощання?», «Я дзвоню в ГБР», «Викликай” Альфу “і ДБР. Це замах однозначно!»,«Похорон завтра в 12?»,«Здалося, що є чорна стрічка»,« Що, так швидко втомився?»,«Так, а коли і де прощання?»,«Просто у них велосипеда не було, а ікебана була»,« Все? Відбігав?».

 

Джерело інформації

Як ми уже повідомляли також стало відомо що лайнер з президентом РФ Путіним на борту ледь не розбився при посадці в Бішкеку

Загрузка...