Під Житомиром побили депутата від “Слуги народу” до втрати свідомості, – ЗМІ

Побили депутата від “Слуги народу”

На одній з автозаправок в Житомирській області сталася бійка за участю депутата партії «Слуга народу» Юрія Заславського. Про це в суботу, 6 червня, з посиланням на власні джерела повідомило видання «Житомир.info».

Побили депутата від "Слуги народу" 
Побили депутата від “Слуги народу” 

 

За даними видання, інцидент стався пізно ввечері 5 червня на заправці ОККО біля села Зарічани. Двоє чоловіків побилися з невідомої причини, після чого один з них втратив свідомість. Пізніше стало відомо, що депутат отримав садини і подряпини.

На місце приїхала поліція, від госпіталізації і проходження судово-медичної експертизи депутат відмовився. У поліції подію поки що не коментують.

Заславський Юрій є підприємцем з Хмельницької області. Інформація про нього мізерна, він вкрай не публічний – народився в 1982 році, закінчив економічний факультет Хмельницького економічного університету та юридичний факультет Львівського національного університету.

Він випускник Національної академії держуправління при президенті України. Є директором ТОВ «Макрус ЛТД», живе в Хмельницькому. У Верховній Раді є членом комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Побили депутата від "Слуги народу" 

 

Як ми також повідомляли, Володимир Зеленський поздоровив українських журналістів з професіональним святом. Президент приїхав на велосипеді в резиденцію Залісся, де провів неформальну зустріч з представниками українських ЗМІ.

реф