Під стінами Офісу Президента зіткнення

Сьогодні під Офісом Президента проходить акція протесту «проти Єрмака», мета якої, як заявляють учасники – нагадати президенту про недопущення здачі національних інтересів. Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Під стінами Офісу Президента зіткнення
Під стінами Офісу Президента зіткнення

Люди що протестує підпалили велосипедну шину в відрі, після чого, одного з них затримали правоохоронці. Шина була моментально погашена пожежними, після чого вони, на прохання правоохоронців, залишилися чекати, поки на місце приїде пожежна служба і складе на них протокол.

За словами учасника акції, вони були не проти складання протоколу, однак, замість того, щоб почекати співробітників пожежної служби, правоохоронці почали затримувати одного з учасників протесту.

Протестуючий розповів, що затриманий – учасник війни на Донбасі та тільки недавно повернувся з фронту. Правоохоронці вказують, що затриманий мав намір покинути місце проведення акції, тому і був затриманий.

Як розповіли учасники протесту, мета проведеного ними дійства – домогтися включення ветеранів до складу переговорної групи української сторони в Мінську. За словами організатора акції, вони підпалили шину для того, щоб вказати главі держави, що проведення «проросійської політики» – неприпустимо, як і «відступ» української армії на Донбасі.