Мітингувальники під Радою напали на “Юзика”, втрутилась поліція, а депутат почав втікати під крики “Ганьба”. Відео

Мітингувальники під Радою напали на “Юзика”, втрутилась поліція, а депутат почав втікати під крики “Ганьба”

Під Радою напали на Корявченкова

На народного депутата від партії «Слуга народу» Юрія Корявченкова під Верховною Радою напали із претензіями і питаннями люди які мітингують проти ринку землі. Відео з депутатом було розміщене на YouTube.

 

Під Радою напали на Корявченкова
Під Радою напали на Корявченкова
 

 

Юрій Корявченков спокійно собі курив на вулиці недалеко від мітингувальників, активісти побачили нардепа і оточили його, щоб поставити кілька запитань про майбутній продаж землі.

Один з учасників мітингу запитав «слугу народу» про те, чи буде продаватися земля іноземцям, на що той відповів: «По іноземцях буде референдум».

Після цього Корявченкова почали ображати, називати брехуном й шарпати за одежу, в цей інцидент мусила втрутитись поліція, далі нардеп під вигуки ганьба почав втікати від присутніх.

 

 

Раніше спеціалізована антикорупційна прокуратура доручила почати досудове розслідування проти “Юзика” Юрія Корявченкова. Експертам належить вивчити аудіозапис розмови і дати відповідь: чи було з боку депутата зловживання впливом на силовиків (стаття 369-2 Кримінального кодексу України)

А нещодавно народного депутата від партії «Слуги народу» Корявченкова піймали у Верховної Ради коли той роздавав своїм колегам білети на концерт “95 Кварталу”