Під охороною поліції: П’ятеро чоловіків з підозрою на коронавірус намагалися втекти з лікарні. Відео

 П’ятеро чоловіків з підозрою на коронавірус намагалися втекти з лікарні.

Підозра на коронавірус…

З Любешівської лікарні, що на Волині поліції доводиться охороняти п’ятеро чоловіків з підозрою на коронавірус, які намагаються втекти з місцевого медичного закладу, куди їх помістили на карантин.

Про це повідомляє видання “UkrainianWall”

Підозра на коронавірус...
Підозра на коронавірус
 

Як повідомляється, всі вони проживають в Закарпатській області, їхали з заробітків в Росії. При контролі на кордоні у одного з них виявили підвищену температуру. Прикордонники відразу викликали екстрену службу, заробітчан забрали на обсервацію в інфекційне відділення Любешівської ЦРЛ.

За словами голови Любешівської РДА Сергія Фесика, чоловіки навідріз відмовлялися від госпіталізації. Тільки поліція змогла їм пояснити наслідки і відповідальність, яку тягне за собою відмову від госпіталізації в такій ситуації.

“Стан здоров’я їх задовільний, температури ні у одного з них немає. Аналізи перевіряють. Поліція забезпечує цілодобову охорону, щоб госпіталізовані не втекли, бо весь час намагаються це зробити. Заблокована їх машина. І про всяк випадок – поліцейські сидять біля інфекційного відділення” , – зазначив голова РДА, додавши, що зараз очікуються результати аналізів госпіталізованих.

 


Також ми розповідали, що в Сумах пасажири виштовхали з салону тролейбуса жінку похилого віку, яка не попала в установлений ліміт: Куда лезеш, ты одиннадцатая лишняя”. Відео

А президент України Володимир Зеленський, і голова Верховної Ради Дмитро Разумков здали тест для діагностики коронавіруса. Президент в цей момент звів всі контакти до мінімуму, він спілкується тільки з “найближчим” оточенням. Ці запобіжні заходи вжито заради блага всієї країни.