«Будемо відбиватися»: Під Одесою робочі забарикадувалися в нафтовому резервуарі та вимагають зарплату. Відео

Під Одесою робочі забарикадувалися в нафтовому резервуарі та вимагають зарплату

В Одеській області, в місті Рені робочі забарикадувалися в резервуарі для зберігання нафтопродуктів, вимагаючи виплати обіцяної заробітної плати.

Під Одесою робочі забарикадувалися в нафтовому резервуарі
Під Одесою робочі забарикадувалися в нафтовому резервуарі
 

«Люди забарикадувалися в резервуарі і вимагають зарплату. Він знаходиться на береговій лінії річки Дунай. Висота – приблизно 11 метрів, ємність – близько 3 тис. Тонн», – розповів журналістам місцевий житель.

За його словами, робочі попередили, що підпалять себе, якщо їм не виплатять гроші. Також один з працівників записав відеозвернення, в якому детально розкрив деталі події.

За його словами, дев’ять робочих 2,5 місяці в важких умовах чистили на нафтобазі два резервуари від кам’яновугільної смоли, сумлінно виконали своє завдання, але представник компанії «Укрчем» видав їм тільки частину грошей, пославшись на те, що резервуар нібито не готовий до прийому дизпалива.

«Ми заварилися в цьому резервуарі. Ми оголошуємо голодування», – каже чоловік.

За його словами, робочі занесли в резервуар багато пального, і, якщо їх спробують силою витягнути назовні, обіцяють ці горючі матеріали підпалити та «відбиватися». Зараз на місце події прибула поліція, з’ясовуються деталі події.

Джерело 

Як м також повідомляли, сьогодні в Умані хасиди які прибули святкувати своє свято влаштували погроми та безлади. У мережі з’явилося відео, як хасиди – розхитують і зносять захисні огорожі, які встановлені на могилі Рабі Нахмана.