“Арешт Медведчука. Рабиновича, Коломойського, Портнова, Лукаш”: Перші дії президента Яроша

“Арешт Медведчука. Рабиновича, Коломойського, Портнова, Лукаш”: Перші дії президента Яроша

Минулий депутат Ради, та екслідер “Правого сектора”, голова Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош в соціальній мережі розповів які кроки зробив би в кріслі президента України.

Перші дії президента Яроша
Перші дії президента Яроша
 

По-перше, я не забув би послати Путіна разом з Мінськом домовленостями, і направив би бригаду в турецько-сирійський конфлікт. Зрозуміло, для застосування на боці Туреччини.

«У цій геополітичній ситуації, щоб я зробив, якби знаходився на посту Президента-Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України: не заглядав би в очі Путіну і послав би його нахрен, разом з його “мінськими домовленостями”; сформував би добровольчу бригаду і направив би її на турецько-сирійський фронт», – написав Ярош.

Також Ярош написав практично цілу програму дій, що включає ряд гучних арештів. Взяти під варту Ярош вважає за необхідне лідерів «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука і Вадима Рабиновича, олігарха Ігоря Коломойського, екс-главу ГБР Романа Трубу, а також юристів Андрія Портнова і Олену Лукаш.

 

 

Як ми уже повідомляли, нещодавно Дмитро Ярош назвав першого президента України Леоніда Кравчука ворогом країни та народу зі словами: Комуняку на гілляку!”

А трохи раніше Ярош розкритикував абсолютного чемпіона світу з боксу Олександра Усика за те, що той спілкувався з блогером Анатолієм Шаріем: “Добрий боксер, але явний кремлівський під@р@с”