Що сталося в США? Перша жертва Майдану: Під час штурму Капітолію застрелили дівчину. Відео

Перша жертва Майдану: Під час штурму Капітолію застрелили дівчину

У Вашингтоні напередодні відбулися масові заворушення біля Капітолія. Тисячі прихильників Дональда Трампа прорвали загорожу та захопили Капітолій, де проходило засідання двох палат Конгресу США – Палати представників і Сенату.

Під час штурму Капітолію застрелили дівчину

Вони повинні були остаточно затвердити результати президентських виборів в США, які відбулися в листопаді 2020 року.

Поки що, ще чинний президент держави Дональд Трамп зібрав мітинг у Вашингтоні перед початком сесії. Трамп назвав свою акцію «Мітингом за порятунок Америки».

Під час штурму Капітолію застрелили дівчину

А в цей час під стінами Капітолію закипіли неабиякі пристрасті. Прихильники Трампа спробували прорватися всередину. Їх зустріли на підступах до будівлі посилені загони поліції. Правоохоронці були готові застосувати сльозогінний газ.

Поліція провела евакуацію в декількох будівлях, що примикають до Капітолію. Робота спільної сесії Конгресу була припинена. Як повідомляє CNN, конгресмени все ж встигли затвердити підсумки виборів і оголосили Байдена переможцем. Тим часом десятки прихильників Трампа прорвалися всередину Капітолію. Поліція змушена застосувати силу.

Під час штурму Капітолію застрелили дівчину
Під час штурму Капітолію застрелили дівчину

В ході штурму будівлі Конгресу США була застрелена дівчина, яка намагалася виламати двері в приміщення. Відео з місця подій з’явилося в соцмережах.

Інформація про стан дівчини на цей час суперечлива: одні ЗМІ повідомляють, що вона в тяжкому стані доставлена ​​в лікарню, інші передають, що дівчина померла від отриманого вогнепального поранення. За інформацію на 7 годину ранку дівчина померла.

Нагадаємо, що мер Вашингтона Мюріел Баузер оголосила в місті комендантську годину у зв’язку з протестами прихильників Трампа.

Відео SCANDALOUS