Пекін “законсервували”: виїзд з міста закритий через новий спалах на коронавірус

Пекін “законсервували”, виїзд з міста закритий

Пекін підвищив рівень реагування на надзвичайну ситуацію в області суспільної охорони здоров’я з третього до другого, що передбачає багато обмежень.

Міра набула чинності з настанням середи (19.00 вівторка, 16 червня Київ).

Пекін "законсервували" виїзд з міста закритий 

Початкові та середні школи міста тимчасово припинили заняття, студентам вузів заборонено повертатися в гуртожитки. Введена заборона на відвідування Пекіна туристичними групами з інших регіонів Китаю. У місті припинено культурно-масові, розважальні та спортивні заходи.

Також влада столиці наказали закрити всі розважальні центри, розташовані в підвальних приміщеннях спортивні зали, басейни. Число відвідувачів в музеях, бібліотеках, художніх галереях і інших закритих приміщеннях не повинно перевищувати 30% максимальної місткості закладу.

Всі громадські місця і заклади міста повинні перевіряти температуру тіла у відвідувачів, а також індивідуальний “код здоров’я”, своєчасно проводити дезінфекцію, забезпечувати належне провітрювання.

Пекін "законсервували" виїзд з міста закритий
Пекін “законсервували” виїзд з міста закритий

11 червня, після 56 днів відсутності нових випадків захворювання, в Пекіні знову був виявлений інфікований.

Спалах захворюваності відбувся на найбільшому пекінському гуртовому ринку “Сіньфаді” в південному районі Фентай була зафіксована минулого тижня. З того часу виявлено понад 100 тих, що заразилися, більшість з них – працівники торгових точок, їхні родичі та близькі.

Столична влада була вимушена тимчасово закрити кілька важливих комерційних об’єктів, в тому числі на заході міста, оскільки вони виявилися в зоні підвищеного ризику. 15 червня адміністрація Пекіна ввела посилені заходи контролю у всіх житлових комплексах, яких в місті понад 7 тис.

euronews

Як ми уже повідомляли, 18 червня відбудеться судове засідання де буде розглядається клопотання Державного бюро розслідувань про взяття під варту експрезидента Петра Порошенка. Судове засідання назначено на 15.30.