Як вибрати зошити для школи

Як вибрати зошити для школи

Зошити для школи в магазинах представлені в асортименті. Вони розрізняються форматом, способом фіксації листів, їх кількістю, щільністю і дизайном обкладинок, разлиновкой та іншими характеристиками. Розповімо, як вибрати зошити для молодших класів і старшої школи, щоб підвищити продуктивність учня і забезпечити йому комфортну роботу з навчальними матеріалами вдома та в навчальному закладі.

Формат

Учні старших класів, а також студенти вибирають зошити А4 – вони зручні для конспектів, так як на одному аркуші поміщається більше інформації.

Для старшокласників, які проходять дистанційне навчання, формат не має істотного значення – підходять варіації будь-якого розміру і оформлення. Для учнів молодших класів вчителі рекомендують вибирати стандартні зошити в клітинку, косу і лінійку.

Щоб не помилитися з вибором формату, перед покупкою шкільного приладдя можна отримати консультацію у викладача.

Кріплення листів

Використовують кілька видів кріплення листів до обкладинки:

  1. Металеві скоби. Практично всі товари з кількістю аркушів до 48 фіксуються на скоби. Вибираючи зошит, зверніть увагу на якість скоб – вони повинні щільно прилягати до паперу, в іншому випадку стирчащі металеві кінці можуть травмувати дитину.
  2. На клею або нитках. Такі шкільні товари складаються більш ніж з 48 аркушів. Вони доречні для старшокласників, однак, можуть використовуватися і маленькими дітьми, наприклад, для малювання олівцями, ручками, фломастерами.
  3. На спіралі. Даний варіант зошита не підходить для учнів молодших класів, але може використовуватися в рамках домашнього навчання або творчості. Зручний формат розкривання листів дозволяє робити записи буквально на ходу, а також легко виривати непотрібні аркуші.

Види обкладинок для зошитів

Недорогі шкільні зошити оснащені тонкими паперовими обкладинками, щільність яких ледь перевищує товщину аркушів. Товари подорожче мають верх з картону:

  1. Стандартний картон. Він може бути досить щільним або трохи товще паперу всередині. Його, як правило ламінують. Це дозволяє запобігти деформації обкладинки, зберегти її чистою.
  2. Крафтовий картон. Обкладинки виготовляють їз необробленого картону.
  3. Пластик. Деякі екземпляри оснащуються обкладинками з пластика. Таке облачення довговічне. Як правило, листи скріплені на спіралі.

Сучасні зошити виконують в яскравому дизайні, як універсальному, так і розрахованим на хлопчиків і дівчаток. Обрати підходящий варіант зошита – https://germes.one/zoshiti-c624/dlya-shkoly-t1854/

Колір листів

Часто така інформація, як відтінок листа, замовчується виробником. Тому оцінити колір можна при візуальному контакті з зошитом. Для максимально комфортного письма краще вибирати папір в молочному відтінку. Насичено білий колір або сірий можуть негативно впливати на зір.

Щільність листів

Листи в зошитах розрізняються щільністю, і часто параметр коливається від 55 до 70 г/м2. Вибирають щільність виходячи із сили натискання на ручку під час письма, і виду чорнил. Якщо вибрати занадто тонкі листи, з високою ймовірністю папір буде продавлюватися, а чорнило – друкуватися на зворотній сторінці.

Перед навчальним роком збирати канцтовари в школу краще зі школярем, беручи до уваги рекомендації класного керівника.