“По тебе смирительная рубашка плачет”: Гончаренко закликав українців у 2020 році викинути “ЗЕЛЕНЬ”

Олексій Гончаренко закликав українців у 2020 році викинути “ЗЕЛЕНЬ”

 

Народний депутат Олексій Гончаренко вирішив своїм дурненьким приколом привітати українців з наступаючими святами, він записав відеоролик, в якому постав в ролі шеф-кухаря одного з ресторанів.

 

Олексій Гончаренко закликав українців
Олексій Гончаренко

 

Нарізаючи зелень, він перерахував три основних досягнення президента України Володимира Зеленського, про яких він скаже в новорічну ніч. Це ринок землі, зняття депутатської недоторканності, зустріч з Путіним, обмін полоненими.

За словами Гончаренка жодне з вищезазначених досягнень президента Володимира Зеленського не виконано. Ринок землі -- це найбільший базар, простіше кажучи, афера, депутатська недоторканність знята лише частково, обмін полоненими відбувся теж лише частково і, нарешті, зустріч з Путіним, якою так домагався Зеленський, не зупинила війну.

Підсумувавши, це він звернувся до українців у 2020 році прийняти вольове рішення і викинути «Зелень».

В коментарях користувачі порадили депутату одіти робу не шеф-кухаря ресторану, а “смирительную рубашку” лікарні для душевно хворих людей.

 

Відео Youtube Алексей Гончаренко

Як ми уже повідомляли також, дуже ярий прихильник минулого президента України Петра Порошенка, телеведучий та художник Сергій Поярков в ефірі телеканалу «Прямий» який належить екс-президенту, в грубій формі висунув чинному президенту Володимиру Зеленському обвинувачення.

 

загрузка...

Loading...

Optimized with PageSpeed Ninja