Олег Ляшко програє “Слузі народу” Анатолію Гунько

На 11.00 за київським часом кандидат від партії «Слуга народу» Анатолій Гунько займає першу позицію на проміжних виборах народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №208 (Чернігівська область).

Олег Ляшко програє "Слузі народу" Анатолію Гунько
Олег Ляшко програє “Слузі народу” Анатолію Гунько
 

>

Відповідна інформація розміщена на сайті Центральної виборчої комісії за результатами підрахунку 81,40% оброблених протоколів. Таким чином, він поки що випереджає лідера партії «Радикальна партія» Олега Ляшко.

Зокрема, за Гунько проголосували 33,56% виборців (15 878 голосів), за Ляшко проголосували 32,16% виборців (15 217 голоси). Тим часом за самовисуванку Людмилу Давиденко проголосували 26,85% виборців (12 704 голоси). У решти кандидатів в народні депутати підтримка становить менш як 5% голосів. (Підрахунок голосів. НАЖИВО).

Раніше повідомлялося, що за даними Центрвиборчкому , явка на проміжних виборах народного депутата, що відбулися 25 жовтня, склала 50,03%. До складу округу входять: Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський і Талалаївський, частина Ічнянського району (місто Ічня і територія на північний схід від нього) Чернігівської області.

А сам Олег Ляшко влаштував уже істерику, ексдепутат почав звинувачувати владу.

Відео Олег Ляшко

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------