Залишилось підрахувати 20%: Олег Ляшко програє “Слузі народу” Анатолію Гунько. ВІДЕО

Олег Ляшко програє “Слузі народу” Анатолію Гунько

На 11.00 за київським часом кандидат від партії «Слуга народу» Анатолій Гунько займає першу позицію на проміжних виборах народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №208 (Чернігівська область).

Олег Ляшко програє "Слузі народу" Анатолію Гунько
Олег Ляшко програє “Слузі народу” Анатолію Гунько

Відповідна інформація розміщена на сайті Центральної виборчої комісії за результатами підрахунку 81,40% оброблених протоколів. Таким чином, він поки що випереджає лідера партії «Радикальна партія» Олега Ляшко.

Зокрема, за Гунько проголосували 33,56% виборців (15 878 голосів), за Ляшко проголосували 32,16% виборців (15 217 голоси). Тим часом за самовисуванку Людмилу Давиденко проголосували 26,85% виборців (12 704 голоси). У решти кандидатів в народні депутати підтримка становить менш як 5% голосів. (Підрахунок голосів. НАЖИВО).

Раніше повідомлялося, що за даними Центрвиборчкому , явка на проміжних виборах народного депутата, що відбулися 25 жовтня, склала 50,03%. До складу округу входять: Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський і Талалаївський, частина Ічнянського району (місто Ічня і територія на північний схід від нього) Чернігівської області.

А сам Олег Ляшко влаштував уже істерику, ексдепутат почав звинувачувати владу.

Відео Олег Ляшко