В США заявили що знайшли приховані офшори експрезидента України Петра Порошенка

В США заявили що знайшли приховані офшори експрезидента України Петра Порошенка

Експрезидент Петро Порошенко наразі фігурує у більше ніж двадцяти кримінальних справах, але скоро кількість розглядів може перевалити за три десятки, а географія розслідувань невблаганно розширюється.

офшори експрезидента України Петра Порошенка
Офшори експрезидента України Петра Порошенка?

 

В Сполучених Штатах можуть почати скрупульозно розбиратися в махінаціях колишнього українського лідера. Так американська мережа по боротьбі з фінансовими злочинами FinCEN Files отримала цікаву інформацію від чотирьох міжнародних банків.

Банки відзначили, що Петро Порошенко, перебуваючи на посаді президента, міг брати участь в створенні офшорних компаній і не декларувати їх. Вони повідомили, що офшорні компанії здійснюють якісь підозрілі перекази. Сума транзакцій – 65 мільйонів доларів. 

Ці переклади дозволили представникам банків запідозрити, що під час перебування на посаді президента України Порошенко можливо міг брати участь в незаконних діях щодо створення офшорних компаній.

Протягом 2016-2017 років через рахунки GLV пройшло близько $ 60 млн, відзначили в банку. Згодом фінустанова закрила рахунки компанії через відсутність прозорості. З кінця 2017 GLV фігурує в кримінальному провадженні з експорту зерна. Однак у 2019 році компанія була ліквідована.

офшори експрезидента України Петра Порошенка

Як ми також розповідали, на днях ексдепутат парламенту Михайло Добкін під час інтерв’ю із журналістом Дмитром Гордоном поділився цікавими історіями про експрезидента Петра Порошенка.

Так Добкін зокрема розповів, як президент-втікач Віктор Янукович у свої часи командував та ганьбив перед всіма тодішнього міністра економіки Петра Порошенка. ВІДЕО

реф