Одесу затопило за лічені хвилини: «7-й кілометр» закрився, вулиці як річки, транспорт не ходить. Відео

Одесу затопило за лічені хвилини: «7-й кілометр» закрився, вулиці як річки, транспорт не ходить

Сьогодні на Одесу та передмістя обрушилася потужна злива. Вона супроводжувалася сильним поривчастим вітром і громовими гуркотами. Про це повідомляє видання “Fakty.ua”.

Одесу затопило за лічені хвилини
Одесу затопило за лічені хвилини
 

У лічені хвилини багато вулиць і міські дороги перетворилися на справжні повноводні річки. Ні проїхати, ні пройти – в прямому сенсі слова – на вулицях Балківській і в районі Пересипу (в таку погоду це вже традиційно).

На Таїровському житловому масиві (зокрема, вулицях Ільфа і Петрова, Академіка Вільямса, площі Незалежності) – другому за щільністю розташування висоток і чисельності мешканеців.

Не обійшла стороною стихія і центральну частину: все «пливло» – від знаменитої Дерибасівської до Митної площі. Також вулиць Приморської, Девалановского спуску і багатьох інших.

Одесу затопило за лічені хвилини

Нечувана річ: негода змусила перервати роботу і роз’їхатися по домівках підприємців на популярному промтоварному ринку «Сьомий кілометр».

Про переляканих курортників, яких моментально «змило» з усіх міських пляжів, і говорити не доводиться. Добре, якщо їм пощастило втиснутися в громадський транспорт.

 

Як ми також повідомляли, учора жахлива непогода затопила Дніпро. Так після спеки налетіла буря, і шквали вітру ламали дерева і виривали їх з корінням. Центральні вулиці міста були підтоплені, також випав град розміром з голубине яйце. Відео – Фото