В Одесі обвинувачений у вбивстві взяв в заручники суддів і конвой, погрожуючи підірвати гранатою. Відео

 

В Одесі обвинувачений у вбивстві взяв в заручники суддів і конвой, погрожуючи підірвати гранатою

В Приморському райсуді Одеси обвинувачений за ст.115 (умисне вбивство) після переміщення в «клітку» дістав гранату і погрожував підірвати себе, суддею і конвой.

«Я звідси взагалі не вийду або вийду в пластиковому мішку … Я буду далі розмовляти тільки з прокурором області. Я вимагаю справедливого суду і покарання осіб, винних у допущенні того, що тут відбувається», – цитують терориста очевидці.

 

обвинувачений у вбивстві взяв в заручники суддів і конвой
Обвинувачений у вбивстві взяв в заручники суддів і конвой

 

За інформацією українських ЗМІ, в залі суду разом з ним знаходилися судді Віктор Іванов і В’ячеслав Бондар, а також старший конвоїр.

Із будівлі суду евакуювали відвідувачів та працівників і оточили територію.

Поліції вдалося знешкодити підозрюваного. Ніхто не постраждав. За словами начальника поліції ГУ НП в Одеській області Олега Беха, переговори виявилися складними. Чоловік повідомив, що не причетний до вбивства і вимагає, щоб його відпустили додому до родини.

За попередніми даними обвинуваченому передали пакет з продуктами, в якому і опинилася граната, або ж її муляж. Поліцейські встановлять, хто саме передавав пакет.

 

Джерело

 

Як ми уже розповідали, на Олександра Дубинського напали прихильники Порошенка під стінами ДБР: Сьогодні депутат Верховної Ради від «Слуги народу» Олександр Дубинський ледь пройшов в будівлю Госбюро розслідувань, яке було оточене прихильниками Петра Порошенко і силовиками.