Новина Дня: Пашинський заарештований на два місяці без права застави. Відео

Новина Дня: Пашинський заарештований на два місяці без права застави

 

Справа Пашинського – У понеділок, 7 жовтня, Печерський суд Києва обрав запобіжний захід колишньому народному депутату від “Народного фронту” Сергію Пашинському, який підозрюється в нанесенні вогнепального поранення жителю області В’ячеславу Хімікусу в 2016 році.

 

Справа Пашинського
Справа Пашинського
 

 

Його взяли під варту до 4 грудня. Застави не передбачено.

Нагадаємо, ввечері 31 грудня 2016 року за Києвом біля села Хлепча під час конфлікту на дорозі нардеп Пашинський вистрілив з нагородного пістолета в ногу жителю Васильківського району В’ячеславу Хімікусу.

Влітку 2017 року Генеральна прокуратура України не побачила складу злочину в діях Сергія Пашинського і закрила кримінальну справу проти нього. У ГПУ вирішили, що він діяв в рамках необхідної самооборони, яка виключає його кримінальну відповідальність. Зате дії другого учасника подій Хімікуса були визнані “суспільно небезпечними”.

У листопаді 2018 року поліція вручила Хімікусу підозра в злочині, передбаченому статтею 296 Кримінального кодексу України ( “хуліганство”), максимальне покарання за яке – від трьох до семи років позбавлення волі.