«А чому не в Москву?»: Шуфрич заявив що повезе всю сім’ю на вакцинацію «Супутником V» в Будапешт. Відео

Нестор Шуфрич заявив що повезе свою сім’ю на вакцинацію «Супутником V» до Угорщини

 

Депутат від проросійської партії «ОПЗЖ» Нестор Шуфрич під час прямого ефіру телепередачі «Свобода слова Савіка Шустера» заявив про свій намір вакцинуватися від коронавірусу російською вакциною «Супутник V».

Нестор Шуфрич заявив що повезе свою сім'ю на вакцинацію «Супутником V»
Нестор Шуфрич заявив що повезе свою сім’ю на вакцинацію «Супутником V»

Але збирається він це зробити на в Росії, а на території столиці Угорщини Будапешті. Обговорюючи вакцинацію в Україні телеведучий Савік Шустер запитав у Нестора Шуфрича, як він буде вакцинуватися від інфекції коронавірусу?

На це депутат від Медведчука відповів: «Я буду вакцинуватися в Будапешті, швидше за все, російською вакциною, і моя сім’я теж». Він також додав: «І це не тому, що вакцина російська!». Він пояснив, що зробить це тому, що розроблений РФ препарат в цей час вже є в Будапешті.

Цікаво, чому ж Нестор Шуфрич не хоче поїхати в Москву, політику якої стосовно України він поділяє, і там вакцинуватися «Супутником V»?

Але і на це у члена партії «ОПЗЖ» знайшлася відповідь: «Мені просто сьогодні набагато легше дістатися до Будапешта, ніж в Москву. Скажу об’єктивно – це логістика».

Надалі від нього, як і від всієї “медведчуковської” партії  посипалися вихваляння російської вакцини та пусті наклепи та звинувачення на адресу президента Володимира Зеленського, яких немає бажання навіть коментувати через їхню пустоту та брехливість.

ІН’ЄКЦІЯ НАРОДНОЇ ВОЛІ — СВОБОДА СЛОВА САВІКА ШУСТЕРА – ПОВНИЙ ВИПУСК ВІД 29.01.21

Нещодавно ми розповідали, в одній з останніх телепередач “Право на владу” Наталя Мосейчук жорстко “підчепила гострим словом” депутата від “ОПЗЖ” Нестора Шуфрича: “Не треба тому чорта шукати, у кого чорт за спиною сидить” (МАЮЧИ НА УВАЗІ МЕДВЕДЧУКА – РЕД.). ВІДЕО