“Нехай повертаються у свої 95-ті квартали”: Неадекватна Тимошенко закатала бабську істерику на президента. Відео

 

Тимошенко закатала істерику на президента та “Слуг Народа”

Глава фракції “Всеукраїнське об’єднання” Батьківщина “у Верховній Раді України Юлія Тимошенко виступила з істеричною критикою діяльності президента Володимира Зеленського і партії “Слуга народу”, заявивши, що “їх всіх треба негайно прибирати”.

Тимошенко закатала істерику
Тимошенко закатала істерику на президента та “Слуг Народа”

Так Тимошенко прокоментувала скандал навколо витоку записів розмови прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з фінансовим блоком уряду і НБУ.

Глава “Батьківщини” заявила, що опубліковані розмови Гончарука відкрили очі українському суспільству, додавши, що “слуги народу” є невігласами, якими керують зовнішні сили.

На думку Тимошенко, зараз не має значення, відбудеться відставка прем’єр-міністра чи ні: “Цю владу треба негайно міняти всю – від некомпетентного Президента до кожного некомпетентного чиновника, якого він привів із собою.

Джерело інформації 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Путін пішов на х@й": російський десантник втік до Парижу, прямо в аеропорту порвав свій паспорт і змив в унітазі 

“Вони такі чудові як спів нашого лідера Вакарчук” Депутата від партії «Голос» Юрчишина зловили на тому як він колупає в носі, і їв свої комашки прямо в Раді.