“Бред! Ківа ти несеш бред”: Навіть Шустер уже не витримав заяви скандального Ільї Ківи. Відео

Навіть Шустер уже не витримав заяви скандального Ільї Ківи

Дуже цікава та “спекотна” на висловлювання та заяви українських політиків виявилася остання програма Савіка Шустера “Свобода слова” на телеканалі Україна 24.

Так остання половина ефірного часу припало на заяви скандального нардепа від проросійської партії “ОПЗЖ” Ільї Ківі. Той як завжди, у своєму репертуарі, прославляв своїх “хазяїв”, та гнобив наших американських та європейських партнерів.

Навіть Шустер уже не витримав заяви скандального Ільї Ківи
Навіть Шустер уже не витримав заяви скандального Ільї Ківи
 

В кінці випуску не витримав такі неадекватні заяви навіть ведучий програми Савік Шустер,  і в нього з депутатом від “ОПЗЖ” Іллею Ківою сталася словесна перепалка.

Перепалка відбулася після того, як Ківа знову згадав “групу” американського трейдера Джорджа Сороса у Верховній Раді.

“Ви всього лише є групою Сороса в українському парламенті”, – майже кричав Ківа на депутата від партії Голос Ярослава Залізняка.

Після цього Шустер не витримав та зупинив словесний потік нардепа.

“Ви коли-небудь Сороса бачили взагалі? Ви хоч знаєте, хто це? Ви взагалі то про нього щось читали? Ви просто словами кидаєтеся, не знаєте, про кого. Це чистий бред. Просто справжній бред!” – заявив розгніваний Шустер.

Відео Shuster online

Нещодавно ми розповідали, що журналіст Савік Шустер в інтерв’ю Олесі Бацман розповів які у нього наразі стосунки з експрезидентом України Петром Порошенком: «Я його зараз навіть на поріг не пущу». Відео