«Поправляйся, наш майбутній президент»: Навальний опублікував перше фото після свого отруєння

Навальний опублікував перше фото після свого отруєння

 

Російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував свою першу фотографію після отруєння і виходу з коми. Публікація з’явилася на особистій сторінці політика в «Інстаграм».

Під фото Навальний повідомив, що вчора він весь день самостійно дихав, без допомоги медичних апаратів.

Навальний опублікував перше фото після свого отруєння
Навальний опублікував перше фото після свого отруєння

«Привіт, це Навальний. Сумую за вами. Я все ще майже нічого не вмію, але ось вчора зміг цілий день дихати сам. Взагалі сам. Ніякої сторонньої допомоги, навіть найпростіший вентиль в горлі не використав. Дуже сподобалось. Дивовижний, недооцінений багатьма процес. Рекомендую», – написав опозиціонер.

Користувачі мережі дуже бурхливо відреагували на це у коментарях. Багато хто зрадів, що Олексій пішов на поправку, побажавши йому здоров’я і швидкого повернення додому

«Поправляйся, наш майбутній президент»,«Олексій, з поверненням! Раді вас бачити та читати. Нічого особливого ви не пропустили»,«Вас дуже не вистачало! Ура!»,«Ура, самий довгожданий пост»,«Найкраще, що сталося за сьогоднішній день! Поправляйтесь»,«Тримайтеся, Олексій!!!! Ні за кого так сильно не переживала як за Вас, прямо клубок у горлі стояв. Кожен день новини повіряти. Велике спасибі Юля, що виклали хороші новини (не уявляю якого Вам) … тримайтеся, Ви нам потрібні»,«Вам би з Росії їхати, щось страшно за вас»,«Ми всі дуже сподівалися на диво, і воно сталося. Здоров’я!»,«Слава Богу, вся сім’я за вас хвилювалася! Якнайшвидшого одужання!», – пишуть небайдужі користувачі.

 Як ми раніше розповідали, російський опозиціонер Олексій Навльний був терміново госпіталізований в Омську лікарню, йому стало зле прямо в літаку. Після того як Навальний впав у кому його було доставлено в Німеччину в найкращу клініку держави.