«Народ дурной, как пробка»: розмова онкологів-здирників з Інституту раку потрапила в мережу. Відео

 

«Народ дурной, как пробка»: розмова онкологів-здирників з Інституту раку потрапила в мережу

 

Прокуратура Києва оприлюднила відеозапис «інструктажу» з вимагання грошей з пацієнтів, який співробітник Інституту раку проводив своєму колезі. Відео викладене на сторінці поліції в Facebook.
 

>

Народ дурной как пробка
Раніше повідомлялося, що співробітники правоохоронних органів викрили двох медиків Інституту раку, що вимагали у онкохворих винагороду за безкоштовні ліки.

 

При цьому в прокуратурі уточнили, що посадові особи інструктували колег, щоб ті проводили консультації з пацієнтами та їх родичами таким чином, щоб ті в кінцевому підсумку погоджувалися платити гроші за медикаменти, які могли отримати безкоштовно.

 

«Потрібно говорити більш жорстко, бути трохи артистом, наприклад, ми вам ліків виписали на 10 тисяч [гривень], допоможіть трохи державі. Вони починають говорити про президента. А ти йому – ось [глава держави Володимир ] Зеленський прийде, йому і скаржтеся. Народ дурний, як пробка», – говорив один з фігурантів справи на відео.

 

 

За даними поліції, в даний час встановлені сім потерпілих, яким завдано матеріальних збитків на суму близько 40 тисяч гривень (104,4 тисячі рублів).

«Народ дурной, как пробка»: разговор онкологов-вымогателей из Института рака попал в сеть

Джерело інформації: ukraina.ru

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------