“Ківа це психопат, заарештуйте його”: Нацкорпус заявив про не причетність до обстрілу автобусу 

Нацкорпус заявив про не причетність до обстрілу автобусу під Харковом

«Національний Корпус» і полк «Азов» не причетні до обстрілу мікроавтобуса з активістами організації «Патріоти – За життя» на трасі Київ – Харків.

Про це йдеться в офіційній заяві, опублікованій на сайті Нацкорпусу.

Нацкорпус заявив про не причетність до обстрілу автобусу

 

А голову організації «Патріоти – За життя», депутата парламенту та члена фракції «ОПЗЖ» Іллю Ківу назвали психічно ненормальним, який нібито сам організував замах на життя своїх соратників.

«Народний депутат Ілля Ківа є психічно нездоровою особистістю з діагнозом “психопат”, яка не зупиниться ні перед чим для досягнення своїх злочинних цілей. Це було зрозуміло з перших заяв і дій Ківи щодо організованого злочинного угруповання “Патріоти – За життя”, яку він використовує як гарматне м’ясо», – йдеться в повідомленні.

Також у Нацкорпусі підкреслили, що дії психопата Ківи можуть привести до людських жертв». – вони закликали правоохоронні органи заарештувати Іллю Ківу.

«Ми закликаємо правоохоронні органи негайно затримати Іллю Ківу і розслідувати його причетність до організації терористичного акту на трасі Київ-Харків», – додали в партії.

Нацкорпус заявив про не причетність до обстрілу автобусу

Нацкорпус заявив про не причетність до обстрілу автобусу

Як відомо, напередодні біля міста Люботин Харківської області невідомі заблокували рух мікроавтобуса з активістами від ОПЗЖ. Кілька десятків чоловіків спортивної статури в масках обстріляли мікроавтобус з травматичної зброї, розбили вікна і побили кількох пасажирів. В результаті нападу поранення отримали чотири людини.

Відео NEWSONE