Начальник патрульної поліції спробував на собі електрошокер «Taser Х2». Відео

 

Начальник патрульної поліції спробував на собі електрошокер «Taser Х2»

Новий електрошокер Taser Х2, який мають намір в майбутньому застосовувати в правоохоронних органах, випробував на собі голова департаменту патрульної поліції України Євген Жуков.

Відео було опубліковане пресслужбою поліції на YouTube.

Начальник патрульної поліції спробував на собі електрошокер «Taser Х2»

 

>

Як розповідає Жуков, шокер Taser X2 використовують правоохоронці в більш ніж 100 країнах світу, тому що він допомагає знешкодити злочинця з мінімальним ризиком заподіювати шкоду йому та поліцейському.

На відео один із помічників зробив постріл в спину Жукову з електрошокера. Двоє інших страхували його від падіння та акуратно поклали на підлогу.

Після недовгого заціпеніння він піднявся і заявив, що це було несильно приємно, але він цілий і здоровий. Жуков пояснив, що після пострілу його м’язи максимально скоротилися, однак при цьому він залишався у свідомості та вільно дихав.

«Як тільки Taser вимкнули, неприємні відчуття пройшли. Зараз я відчуваю себе як після виснажливої ​​тренування і точно не готовий вступати в бійку», – розповів  він.

Відео Патрульна поліція України

Буквально на днях, за повідомленням правоохоронних органів, в Запорізькій області зловмисниками був викрадений автомобіль  “Нової пошти” та разом з нею відправленні посилки громадян на суму понад 100 тисяч гривень.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------