Начальник патрульної поліції спробував на собі електрошокер «Taser Х2». Відео

Начальник патрульної поліції спробував на собі електрошокер «Taser Х2»

Новий електрошокер Taser Х2, який мають намір в майбутньому застосовувати в правоохоронних органах, випробував на собі голова департаменту патрульної поліції України Євген Жуков.

Відео було опубліковане пресслужбою поліції на YouTube.

Начальник патрульної поліції спробував на собі електрошокер «Taser Х2»

 

Як розповідає Жуков, шокер Taser X2 використовують правоохоронці в більш ніж 100 країнах світу, тому що він допомагає знешкодити злочинця з мінімальним ризиком заподіювати шкоду йому та поліцейському.

На відео один із помічників зробив постріл в спину Жукову з електрошокера. Двоє інших страхували його від падіння та акуратно поклали на підлогу.

Після недовгого заціпеніння він піднявся і заявив, що це було несильно приємно, але він цілий і здоровий. Жуков пояснив, що після пострілу його м’язи максимально скоротилися, однак при цьому він залишався у свідомості та вільно дихав.

«Як тільки Taser вимкнули, неприємні відчуття пройшли. Зараз я відчуваю себе як після виснажливої ​​тренування і точно не готовий вступати в бійку», – розповів  він.

Відео Патрульна поліція України

Буквально на днях, за повідомленням правоохоронних органів, в Запорізькій області зловмисниками був викрадений автомобіль  “Нової пошти” та разом з нею відправленні посилки громадян на суму понад 100 тисяч гривень.