“Прийшов на свою голову!”: Прямо під час допиту був затриманий хрещений батько одеської контрабанди. Відео

“Прийшов на свою голову!”: Прямо під час допиту був затриманий хрещений батько одеської контрабанди

 

Сьогодні співробітниками Національного антикорупційного бюро був затриманий одеський бізнесмен Вадим Альперін, він з’явився на допит до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, за підозрою в контрабанді.

Співробітники НАБУ, за даними телеграм-каналу, затримали Вадима Альперіна на вході в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру – дійти на допит до слідчого він не зміг.

 

 

НАБУ Вадим Альперин
НАБУ Вадим Альперин

 

Раніше одеський бізнесмен Вадим Альперін пропонував хабар в 800 тисяч доларів детективам НАБУ за зняття арештів з рахунків підконтрольних йому підприємств.

У листопаді цього року Генеральна пркуратура повідомила, що Київський суд заарештував Альперина на 2 місяці з можливістю внесення застави в 21 млн гривень. А потім уже в Апеляційному суді зменшили заставу для бізнесмена до 140 тисячі гривень. Альперін вніс заставу і вийшов на волю.

Євген Шевченко, який раніше співпрацював з НАБУ розповів в інтерв’ю ряду українських ЗМІ, що Альперін запропонував мільйон доларів за зняття арешту зі своїх рахунків.

Влітку 2019 року журналіст Євген Плінскій зробив заяву, що за сприяння виконувача обов’язків начальника митниці в Одесі Передерія Володимира і одеського бізнесмена  Альперіна, була організована схема, по ній менше чим за два місяці було викрадено з державного бюджету 110 мільйонів гривень.

26 листопада НАБУ затримало заступника голови київської митниці Сергія Тупальська і ще 6 людей у ​​справі Альперина. Президент Володимир Зеленський пообіцяв подарунок за допомогу в затриманні самого Альперина. Пізніше про затримання Вадима Альперіна повідомили на сторінці Зеленського в Фейсбуці.

 

Відео Youtube 112 Украина

НАБУ Вадим Альперин

Джерело


Як ми повідомляли раніше став відомий план Б по нормандській зустрічі: Якщо Путін “полізе на рога” в Україні з’явитися військова база США