“Оштрафуйте його на 17 тис. як нас”: На Зеленського знову “наїхали” та звинуватили в порушені карантину

 

На Зеленського знову “наїхали” та звинуватили в порушені карантину

Президент України Володимир Зеленський 3 та 4 червня перебуває з робочим візитом в Хмельницькій області. В планах глави держави е перевірка проєкту “Велика будова”. Також президент провів зустріч з місцевими підприємцями, і відвідав лабораторію мікробіологічних досліджень.

На Зеленського знову "наїхали" та звинуватили в порушені карантину

 

>

В кінці робочого дня Володимира Зеленського звинуватили в порушенні правил карантину, введеного через пандемію коронавірусу, через те що він випив чашку кави всередині одного із закладів Хмельницького.

Як відомо до 5 червня заклади громадського харчування на Україні можуть працювати тільки на винос або приймати відвідувачів на літніх майданчиках.

Після того, як пресслужба офісу Президента опублікувала фотографію де Зеленський п’є каву в залі ресторану, то користувачі соціальних мереж почали звинувачувати гаранта у порушені карантинна.

А деякі сміливці заявили що передадуть докази цього порушення карантинних норм до правоохоронних органів, щоб з президента стягли штраф в розмірі 17 тисяч гривень.

«Крута кава у Хмельницькому! Ароматна і смачна! Перші кафе виходять з карантину, оговтуємося потихеньку від коронавірусної епідемії», – зауважив Володимир Зеленський.

 

На Зеленського знову "наїхали" та звинуватили в порушені карантину
На Зеленського знову “наїхали” та звинуватили в порушені карантину

Сподні також президент провів зустріч з місцевими бізнесом Хмельницького. Після того як підприємці почали жалітися Зеленському на проблеми з реструктуризацією власних кредитів, то президент прямо на зустрічі зателефонував главі “Укрексімбанку”: “Женя, слухай мене, потрібно розв’язувати проблему з кредитами”. Відео”

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------