На Зеленського накинулися через російськомовну книгу

«Ось з таких дрібниць ми й розуміємо, хто знаходиться на посту президента України»; «Зелений чоловічок, малорос!»; «Російська консерва спалилася!»;«Чекає тебе, «зелений», ведмежий кут в Ростові. Читай, звикай …». – ось такі неадекватні коментарі почали звучати на адресу Володимира Зеленського.

Так почали реагувати прихильники старої корумпованої влади на відвідування президентом книжкової виставки в Запоріжжі. Там глава держави, на їхню думку скоїв непростимий крок: проігнорував українські книги та купив продукцію російського видавництва.

На Зеленського накинулися через руськомовну книгу
На Зеленського накинулися через руськомовну книгу

Про це в Фейсбуці розповіла журналістка видання «Цензор» Емма Антонюк.

Журналістка зазначила: «В руках у глави держави книга Бакман «Ведмежий кут». Хороший вибір, тому що це – найкращий роман Бакман. Експозиція – майже Кінговская, ритм, як у Геймана, сюжет – приголомшливий. Правда, це книга московського видавництва «Синдбад». Хоча «Ведмежий кут» перекладено українською чудовим київським видавництвом «Кніголав».

Далі  у них почало рвати дах, що президент України на українському книжковому фестивалі перед камерами вибирає книгу, видану в Москві. «Тим більше в умовах, коли українські видавництва страждають через конкуренцію з московськими, які з’їдають і без того маленькі вітчизняні тиражі», – обурюються там.

Але при цьому найсмішніше, що більшість образ і прокльонів на адресу “російськомовного” Володимира Зеленського звучить саме мовою агресора, бо армія ботів проти президента більшістю спілкуються між собою, пишуть і читають рідною їм, російською мовою.

На Зеленського накинулися через руськомовну книгу

Як ми також розповідали, сьогодні президент Володимир Зеленський розповів що його 7-річного сина Кирило перехворів на коронавірус: “Повірте, повірте нашій сім’ї, ніхто не боїться, поки у тебе хтось поруч не захворів на цю хворобу”. ВІДЕО