На Maruv накинулись через сьогоднішній онлайн-концерт ВКонтакте

Українська співачка Maruv, яка співпрацює з російський музичним лейблом, влаштувала онлайн-концерт в соцмережі Вконтакте, яке заблоковано на Україні через російську пропаганду. Про це 24 квітня виконавиця повідомила в Instagram.

«Сьогодні ввечері побачимося», – написала Maruv і опублікувала постер з емблемою ВК.

На Maruv накинулись через сьогоднішній онлайн-концерт ВКонтакте
На Maruv накинулись через сьогоднішній онлайн-концерт ВКонтакте

Користувачі висловили обурення з приводу планів артистки, оскільки її прихильники не зможуть подивитися виступ зі своєї країни.

«ВК в Україні не працює, ти не знала, є інші джерела де можна провести онлайн-концерт, адже твоя аудиторія і в Україні є, українка!» – йдеться в одному з коментарів до посту.

“Ах ти ж шл@@дра продажна…ти на рашу тільки й працюєш”, – дуже грубо висловлюються користувачі

«А чому я повинен використовувати ВПН, щоб послухати нашого українського артиста? Є “Інстаграм”, та “Ютуб” є. Ніхто навіть зі знайомих не використовує дану соціальну мережу», – написав ще один.

«При чому тут те, що вона українка і її творчість ?! Через подібні вам і розгорається міжнаціональна ворожнеча», – пишуть в коментарях.

 

Джерело

Також нещодавно співачка Maruv відповіла на звинувачення в «непатріотичності» після публікації поздоровлення зі скасованим на Україні святом 23 лютого: “Хочу, бл@ть, и поздравляю”. Відео

 

Read More

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Optimized with PageSpeed Ninja