Ляшко знову в прольоті? На довиборах до ВР перемогу здобуває «Слуга народу» Гунько. Відео

На довиборах до ВР перемогу здобуває «Слуга народу» Гунько

 

За останніми даними представник партії «Слуга народу» Анатолій Гунько займає лідируючу позицію на проміжних виборах народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №208 (Чернігівська область).

На довиборах до ВР перемогу здобуває «Слуга народу» Гунько
На довиборах до ВР перемогу здобуває «Слуга народу» Гунько

Відповідна інформація розміщена на сайті Центральної виборчої комісії за результатами підрахунку 39,19% оброблених протоколів. Таким чином, він поки що випереджає лідера партії «Радикальна партія» Олега Ляшко, напередодні оголосив про свою перемогу.

Зокрема, за Гунько проголосували 31,88% виборців (5 785 голосів), за Ляшко проголосували 31,82% виборців (5 774 голоси). Тим часом за самовисуванку Людмилу Давиденко проголосували 29,22% виборців (5 302 голоси). У решти кандидатів в народні депутати підтримка становить менш як 5% голосів. (Підрахунок голосів. НАЖИВО).

Раніше повідомлялося, що за даними Центрвиборчкому , явка на проміжних виборах народного депутата, що відбулися 25 жовтня, склала 50,03%. До складу округу входять: Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський і Талалаївський, частина Ічнянського району (місто Ічня і територія на північний схід від нього) Чернігівської області.

А сам Олег Ляшко влаштував істерику в прямому ефірі програми Савіка Шустера на телеканалі Україна 24. Ексдепутат почав звинувачувати всіх, навіть СБУ.

Джерело