На довиборах до ВР перемогу здобуває «Слуга народу» Гунько

 

За останніми даними представник партії «Слуга народу» Анатолій Гунько займає лідируючу позицію на проміжних виборах народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №208 (Чернігівська область).

На довиборах до ВР перемогу здобуває «Слуга народу» Гунько
На довиборах до ВР перемогу здобуває «Слуга народу» Гунько
 

>

Відповідна інформація розміщена на сайті Центральної виборчої комісії за результатами підрахунку 39,19% оброблених протоколів. Таким чином, він поки що випереджає лідера партії «Радикальна партія» Олега Ляшко, напередодні оголосив про свою перемогу.

Зокрема, за Гунько проголосували 31,88% виборців (5 785 голосів), за Ляшко проголосували 31,82% виборців (5 774 голоси). Тим часом за самовисуванку Людмилу Давиденко проголосували 29,22% виборців (5 302 голоси). У решти кандидатів в народні депутати підтримка становить менш як 5% голосів. (Підрахунок голосів. НАЖИВО).

Раніше повідомлялося, що за даними Центрвиборчкому , явка на проміжних виборах народного депутата, що відбулися 25 жовтня, склала 50,03%. До складу округу входять: Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський і Талалаївський, частина Ічнянського району (місто Ічня і територія на північний схід від нього) Чернігівської області.

А сам Олег Ляшко влаштував істерику в прямому ефірі програми Савіка Шустера на телеканалі Україна 24. Ексдепутат почав звинувачувати всіх, навіть СБУ.

Джерело

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------