Моторошна пригода під Києвом: Таксист замкнув пасажира-боржника в гаражі і прикував ланцюгами

Моторошна пригода під Києвом: Таксист замкнув пасажира-боржника в гаражі і прикував ланцюгами

 

 

За повідомляє видання «Факти», молодому жителеві Сум дорого обійшлася спроба безкоштовно проїхатися в київському таксі. Неплатоспроможного пасажира посадили в гараж і там закували в ланцюги. В ув’язненні сумчанин провів близько семи годин, поки не зумів вибратися на волю.

 

 

Моторошна пригода
Таксист замкнув пасажира-боржника в гаражі і прикував ланцюгами

 

 

Історія почалася, коли сумчанин замовив таксі з Києва до рідного міста. На півдорозі таксист, ймовірно запідозривши недобре, зажадав розрахуватися за поїздку. Пасажир зізнався, що на рахунку у нього немає грошей. Спроба взяти кредит в найближчому банку провалилася: сумчанин фігурував в чорному списку боржників і тому в позику було відмовлено.

 

 

Моторошна пригода

 

 

Таксист вирішив будь-що компенсувати свої витрати на поїздку. Він оголосив пасажиру, що його борг становить сім тисяч гривень, а до погашення цієї суми чоловік буде сидіти на ланцюгу. Заручника таксист тримав в своєму гаражі в селі Софіївська Борщагівка під Києвом.

 

 

Звільнитися сумчанину вдалося дивом. У гаражі чоловік знайшов інструменти і з їх допомогою позбувся кайданів. Опинившись на волі, колишній в’язень звернувся в поліцію. Таксиста затримали. Зараз йому загрожує до п’яти років позбавлення волі за викрадення людини (ч.2 ст. 146 Кримінального кодексу).

 

 

 

 

 

Як дві каплі: в мережі помітили схожість скандального нардепа з серійним вбивцею Блогун — автоматический сервис размещения рекламы