Курйоз ДНЯ: Разумков “Да сміливо!” Міністр економіки Петрашко оконвузився і зайняв крісло президента

 

Міністр економіки Петрашко оконвузився і зайняв крісло президента

Новий міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко помилково спробував зайняти крісло президента в залі засідань Верховної Ради.

Про це повідомляє УНІАН.

Міністр економіки Петрашко оконвузився
Міністр економіки Петрашко оконвузився і зайняв крісло президента
 

>

Під час складання присяги Петрашко замість трибуни пішов на місце, призначене для президента України в сесійній залі парламенту.

У приміщенні почувся сміх, а голова Верховної Ради Дмитро Разумков пожартував: «Сміливо». Після цього Петрашко розвернувся і пішов до трибуни, де і прийняв присягу.

Нагадаємо що 4 березня Верховна рада абсолютною більшістю голосів відправила у відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука і затвердила новий уряд.

 

Джерело

Як ми також розповідали, народний депутат від «Слуги народу» Юрій Корявченков, відомий як Юзик з «95 Кварталу», спровокував дорожньо-транспортну пригоду неподалік від будівлі парламенту України.

Також знаменитий український боксер Олександр Усик в бесіді з американськими журналістами попросив використовувати при зверненні до нього російський варіант імені: «Не називайте меня Олександр, я Александр». Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------