«А коли був президентом, чому не вводили?”: Мережа сміється та обговорює санкції Росії проти Порошенка 

Мережа сміється та обговорює санкції Росії проти Порошенка

Як відомо, уряд Росії розширив персональні санкції щодо України. Відповідна постанова опублікована на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Мережа сміється та обговорює санкції Росії проти Порошенка 

 

Також влада Росії абсолютно несподівано ввела санкції проти колишнього президента України Петра Порошенка. Про це на своїй сторінці в Facebook пише український журналіст Олександр Волков.

Журналіст зазначив, що це сталося якраз перед початком виборчої кампанії до місцевих виборів. Експерт вважає, що введення санкцій з боку Росії щодо Порошенко обов’язково використає його партія «Європейська солідарність».

«Політична сила Порошенко використовує нові санкції для підтримання образу Порошенко як непримиренного борця з агресором, який, навіть після відходу з посади Президента, продовжує непримиренну боротьбу з РФ. Друг в біді не кине, зайвого не запитає, ось що означає справжній вірний друг», – написав журналіст.

Користувачі прокоментували його публікацію.

За словами одного з користувачів, для Петра Порошенко кращим політтехнологом виявився президент РФ Путін.

«Якщо Путін навіть його отруїть новачком, це ніяк не вплине на рейтинг Порошенко», «А коли був президентом, чому не вводили? Сподівалися, що він буде вічний як Путін?»,«А про Вакарчука ні слова. Він же ще більший друг Путіна. Всього 1 день в політиці, а вже санкції заслужив», – пишуть інші користувачі.

Мережа сміється та обговорює санкції Росії проти Порошенка 

Джерело

Як ми також повідомляли, у дорогому маєтку Петра Порошенко під Києвом кипить нове будівництво. Так в мережі було опублікувало нове відео з  елітного маєтку експрезидента України.

У престижному селищі Козин тиша і спокій. Асфальт гладкий, в придорожніх кафе немає п’яниць. За порядком тут ретельно стежать завдяки ВІП-жителям,