“Уже лучше чем пьяный Луценко…меру знает”: мережа обговорює фото сплячого Богдана,в аеропорту Сен-Тропе

“Уже лучше чем пьяный Луценко…меру знает”: мережа обговорює фото сплячого Богдана аеропорту Сен-Тропе

 

 

Як передає видання “Страна”, у мережі з’явилося фото Андрія Богдана, який в очікуванні свого рейсу спить на колінах у своєї супутниці у французькому аеропорту після  весілля юриста Андрія Довбенко в Сен-Тропе. Її в своєму Facebook виклав журналіст Юрій Ніколов, уточнивши, що знімок йому прислали анонімно.

 

 

Мережа обговорює фото Богдана

 

 

“Ось це Богдан “кимарит” на своїй супутниці у французькому аеропорту після гулянки у Довбенко замість присутності на  відзначенні Дня Незалежності та просування” приватних “кандидатів в Кабмін”, – написав Ніколов.

 

 

У мережі вже встигли обговорити главу Офісу президента. Деяких обурило, що Богдан пропустив День незалежності, перебуваючи в Сен-Тропе. Деякі відзначають, що нічого обурливого в тому, що глава ОП в очікуванні літака заснув просто в залі очікування, не бачать.

 

 

“… Друга людина після президента, а запросто на лавці в аеропорту після гулянки. Міг би в готелі виспатися, але немає – летить працювати, відповідальний. Луценко би вже ужрался, оскандалився, країну зганьбив і в відділення поліції загримів, як одного разу вже в Німеччині. А Богдан міру знає. Че ви причепилися до людини, в самій-то справі “, – написав у Facebook журналіст Олександр Скубченко.

 

 

Мережа обговорює фото Богдана

 

 

Мережа обговорює фото Богдана


Мережа обговорює фото Богдана

Мережа обговорює фото Богдана