“Кричав, кричав та й заразився”: Мер Тернополя, який бунтував проти карантину, заразився на коронавірус

Мер Тернополя, який бунтував проти карантину, заразився на коронавірус

Міський голова Тернополя Сергій Надал захворів на коронавірус. Саме він нещодавно запекло боровся проти введення так званих червоних карантинних зон для Тернополя.

Мер Тернополя, який бунтував проти карантину, заразився на коронавірус
Мер Тернополя, який бунтував проти карантину, заразився на коронавірус
 

Тепер, уже після того, як кордони карантинних зон були переглянуті, у Надала підтвердився діагноз COVID-19. Про це повідомляє видання “Fakty.ua”.

Хворобу виявили випадково – черговий рутинний тест на коронавірус показав позитивний результат.

«Погано, що закликав берегтися, а сам не вберігся. Відчуваю деякі симптоми, зокрема – неприємний біль у горлі. Якби не тест, в іншій ситуації навіть не звернув би на це увагу. Загальний стан нормальний. Потреби в госпіталізації немає», – розповів Надал у Facebook.

За словами мера, на найближчі два тижні він переходить на роботу з дому і буде дотримуватися самоізоляції.

Окрім міського голови, ніхто зі співробітників Тернопільської міськради поки не захворів. Немає хворих і серед керівництва комунальних установ, з якими зустрічався мер в останні дні.

Як ми також розповідали, популярна актриса студії “95 Кварталу” Олена Кравець теж захворіла на Covid-19, про це розповів її колега по акторському цеху Євген Кошовий: За пару днів до знімання нового сезону “Вечірнього кварталу” аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на Covid-19″. Євген Кошовий.