“Я Боря-Могильщик»: Мер Дніпра Філатов пообіцяв поховати всіх своїх опонентів в братській могилі

Мер Дніпра Філатов пообіцяв поховати всіх своїх опонентів в братській могилі

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що його прізвисько в мережі як “Борис-могильщик” зараз може використовуватися як ніколи до речі, оскільки він збирається «поховати» всіх своїх конкурентів в перегонах за крісло мера на місцевих виборах.

Про це 26 травня Борис Філатов заявив у Facebook.

Мер Дніпра Філатов пообіцяв поховати всіх своїх опонентів
Мер Дніпра Філатов пообіцяв поховати всіх своїх опонентів
 

«Всім, хто тече жовчю, захлинається від ненависті, придумує кримінальні справи, поширює в телеграм-каналах фейки та обзиває мене “Борей-Могильником”. Безумовно, ви – праві. Я на виборах поховаю всіх вас і в одній братській могилі. Причому, схоже, що вже в першому турі», – написав міський голова.

Крім того, Філатов вважає, що всім його конкурентам потрібно заспокоїтися і прийняти неминуче. Він вважає, що вони до нього «все одно потім приповзуть щось просити».

На Україні Філатова прозвали Борисом-могильником після того, як він розпорядився викопати могили заздалегідь для хворих на коронавірус в місті.

 

Джерело 

 

Як ми уже розповідали, мер Дніпра Борис Філатов нецензурно вилаявся на сесії міськради, яка нещодавно проходила. Інцидент потрапив на відео і в той же день він був опублікований в соцмережах: “Вы на@уй вопросы тупые задаете мне “. Відео