“Поки я на майдані був, то ти на корпоративах витанцьовував”: Мер Черкас відповів Зеленському

Мер Черкас відповів Зеленському

Як відомо, сьогодні 20 травня президент України Володимир Зеленський провів свою пресконференцію в Маріїнському парку. З самого початку заходу президент України почав відповідати на запитання присутніх журналістів.

Мер Черкас відповів Зеленському

Після одного з питань Володимир Зеленський згадав мера Черкас Бондаренка який зняв обмеження, ще 30 квітня, всупереч указу Кабінету міністрів.

«Народовладдя повинно бути. Розчаровують люди. Я не знаю, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Я думаю, що він поводився некоректно», – заявив президент.

За його словами, Бондаренко не пропонував свою допомогу державі в боротьбі з коронавірусів, коли це було необхідна.

Після цього мер Черкас записав відео і заявив що на місцевих виборах Зеленському нічого ловити, також він заявив що поки в місті була епідемія, він знаходився на своєму місці, разом з черкасцями.

А у 2013-14 роках перебував на Майдані, відстоював свободу і незалежність України, поки Зеленський “танцював на корпоративах”. Також Бондаренко заявив, що частина справ, відкритих проти нього, це справи за його політичну діяльність. У тому числі за те, що “Ви, пане Зеленський стали президентом”.

Мер Черкас записав своє звернення до президента біля пам’ятника борцям за свободу і незалежність України, і заявив, що буде стояти до кінця. Крім того, заявив, що на місцевих виборах партії Зеленського робити в Черкасах нічого.

Мер Черкас відповів Зеленському

Як ми уже також розповідали, сьогодні Юлія Тимошенко разом зі своїми депутатами терміново пішла на самоізоляцію.Фракція «Батьківщини» в повному складі не з’явилася на засідання Верховної Ради 20 травня, оскільки у депутата Олега Мейдіча виявили коронавірус.