Мажорики на «Мерсах» проти служби охорони: нічна перестрілка в Києві

Як повідомляє видання “Факти”, у столиці в ніч на 20 серпня сталася перестрілка, яку на Голосіївській площі влаштували дві групи невідомих. В результаті інциденту як мінімум одна людина потрапила до лікарні, а частина тих, хто стріляв зникла з місця стрілянини.

Мажорики на «Мерсах»

За попередньою інформацією, яку журналістам повідомили поліцейські і свідок перестрілки, участь в конфлікті взяли невідомі люди на автомобілях Mercedes і співробітники служби охорони. Причому за словами свідка стрілянину відкрили саме люди на “Мерсах”.
Завершилася ж перестрілка тим, що нападники втекли в бік Голосіївського парку. На асфальті залишилися сліди крові, і поліцейські підтвердили, що в лікарню відвезли одну людину. Про його стан копи нічого не сказали. Втім, є ймовірність того, що це не єдиний потерпілий в результаті цієї стрілянини.
На місці події працювали співробітники слідчо-оперативної групи, патрульні поліцейські. В даний момент співробітники поліції, на жаль, не можуть отримати доступ до камери спостереження, яка зафіксувала перестрілку, тому вже зранку може з’явитися додаткова інформація про цю перестрілку.

Відео Youtube informator.ua

Мажорики на «Мерсах» против службы охраны: ночная перестрелка в Киеве

«И вид лица его изменился…»: блогер Сороченко перелякався бійців «Азова», які прийшли на суд

Сьогодні в місті Хмельницькому відбулося засідання суду, під час якого було обрано запобіжний захід для скандального блогера Артура Сороченко, який недавно в місті побив ветерана АТО . Проросійськи налаштованого українця вирішили залишити під вартою.

Сбушник дав знак наркобарону. З’явилося повне відео втечі Сільвера в Борисполі

У мережі з’явилося повна версія відео, на якому король наркоінтернета Амос Дов Сільвер втік від поліції в аеропорту Борисполя при спробі його депортувати в Ізраїль.