Марина Порошенко дуже уїдливо підколола Зеленського з приводу «гри» на фортепіано

Дружина експрезидента України Марина Порошенко тонко пожартувала над концертними номерами нинішнього глави держави Володимира Зеленського у “95 Кварталі”.

Марина Порошенко дуже уїдливо підколола Зеленського

Так дуже уїдливо вона пожартувала на презентації майбутнього концерт-холу Roshen в Києві. Новий концертний зал планують побудувати на місці покинутого будинку культури.

«Впевнена, це місце … виховає українців, яким є різниця, в якій країні жити, якою мовою розмовляти, яку музику слухати. Це буде концертний зал світового рівня, де на фортепіано гратимуть тільки руками», – заявила дружина Порошенко.

Користувачі соцмереж в промові вловили явну насмішку до виступу президента Володимира Зеленського з лейтмотивом «Яка різниця, якого артиста слухати». Також не залишився непоміченим натяк на начебто непристойний номер «95 Кварталу» про «братів Цицько, що грають на піаніно без штанів».

Відео Студия Квартал 95 Online

Як ми раніше розповідали, експерша леді України Марина Порошенко під час інтерв’ю  в програмі «Соромно» розповіла чому її діти розмовляють не українською мовою, а російською: “Я не бачу в цьому проблем”. ВІДЕО