“Мама, вызывай ментов!” Підозрюваного в нападі на журналіста Регора годину назад напоїли сечею

“Мама, вызывай ментов!” Підозрюваного в нападі на журналіста Регора годину назад напоїли сечею

Мама, вызывай ментов!

На українського активіста, учасника націоналістичних ультраправих організацій Віталія Регора, якого підозрюють в умисному побитті журналіста інтернет-видання «Шарій.net» Дмитра Кучера, напали.

Про це сьогодні, у вівторок, 31 грудня, розповів відеоблогер Анатолій Шарій з посиланням на джерело в Міністерстві внутрішніх справ.

 

Регора

 

За словами Шарія, Регора підстерегли у його ж під’їзду і напоїли сечею . Блогер зазначив, що засуджує «такі методи», але висловив думку, що ті «хто били журналіста по ногах, тепер повинні берегти власні ноги».

У своєму відеоблозі Шарій додав , що після нападу Регор викликав поліцію, але вирішив не розповідати правоохоронцям, що його облили сечею.

Він зі своїм адвокатом збирається «опрацьовувати версію, що нібито його обливали якоюсь невідомою субстанцією». Блогер також опублікував відео ймовірного нападу на Регора.

 

Відео youtube Анатолий Шарий

Джерело інформації

 

Як ми писали раніше ярий прихильник минулого президента України Петра Порошенка, телеведучий та художник Сергій Поярков в ефірі телеканалу «Прямий» який належить екс-президенту, в грубій формі висунув чинному президенту Володимиру Зеленському обвинувачення