Мама Саакашвілі втерла носа кривдникові сина

 

Мати експрезидента Грузії та колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, якого можуть призначити віцепрем’єром України, Гіулі Аласанія озвучила суму, яку вже багато років заробляє на посаді професора в грузинському приватному університеті. Відповідне відеозвернення 26 квітня Саакашвілі оприлюднив у своєму Facebook

Мама Саакашвілі втерла носа кривдникові сина
Мама Саакашвілі втерла носа кривдникові сина

Зокрема, Саакашвілі підписав відео як «Привіт порошенківським виродкам безпосередньо від моєї мами».

Раніше в ефірі телеканал Zik вийшов сюжет, в якому художник, активіст Майдану і тепер ведучий Сергій Поярков міркує на тему походження грошей на будівництво будинку Саакашвілі.

«Я тільки що дізналася про те, що якийсь Поярков висловився про те, що ділянка, на якому стоїть цей будинок, який ви бачите, придбаний мною. Річ у тім, що я професор, засновник і президент одного з найбільших приватних університетів в Грузії – це University of Georgia, зарплата моя вже протягом довгого часу становить близько 10 тисяч доларів на місяць, так що …»- впевнено заявила Гіулі у відеозверненні.

Вона також додала, що ділянка невелика – близько 10 соток, і будинок будувався протягом трьох років, а його площа становить близько 100 квадратних метрів.

 

Джерело

Як ми уже розповідали, раніше Махайло Саакашвілі розніс Бойка на очах всієї країни в програмі Шустера “Право на владу”: “Ворюга звідки у тебе мільярди?”. Відео

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.