«Це чудовий хлопець»: Макаревич розповів про ставлення до Зеленського. Відео

Макаревич розповів про ставлення до Зеленського

Легендарний співак, та лідер рок-групи «Машина часу» Андрій Макаревич в новому інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону розповів як відноситься до президента України Володимира Зеленського.

Макаревич розповів про ставлення до Зеленського
Макаревич розповів про ставлення до Зеленського
 

«Я його трохи знаю, ми знайомі задовго до того, як він став президентом… Він, по-моєму, чудовий хлопець зовсім, він дуже талановита людина, талановитий артист, добрий», – розповів співак.

Музикант також розповів що йому дуже подобається серіал «Слуга народу», він назвавши його геніальним, і заявив що не міг відірватися від перегляду першого сезону серіалу подивившись всі серії підряд.

За останні роки Андрій Макаревич запам’ятався не тільки своєю творчістю, а й постійною підтримкою України проти агресії Російської Федерації. За що окремі шанувальники артиста навіть пропонували позбавити його ордена «За заслуги перед Вітчизною».

Андрій Макаревич про Україну та Володимира Зеленського на відео з 36 хв. 35 сек. 

Відео В гостях у Гордона

А нещодавно Дмитро Гордон у своєму виступі нещадно розкритикував російську вакцину від коронавірусу, яку так і хоче пропхнути в Україну кум глави Кремля Віктор Медведчук: «Пий сам її, навіть подвійними дозами можеш пити». ВІДЕО