«Це чудовий хлопець»: Макаревич розповів про ставлення до Зеленського. Відео

 

Макаревич розповів про ставлення до Зеленського

Легендарний співак, та лідер рок-групи «Машина часу» Андрій Макаревич в новому інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону розповів як відноситься до президента України Володимира Зеленського.

Макаревич розповів про ставлення до Зеленського
Макаревич розповів про ставлення до Зеленського
 

>

«Я його трохи знаю, ми знайомі задовго до того, як він став президентом… Він, по-моєму, чудовий хлопець зовсім, він дуже талановита людина, талановитий артист, добрий», – розповів співак.

Музикант також розповів що йому дуже подобається серіал «Слуга народу», він назвавши його геніальним, і заявив що не міг відірватися від перегляду першого сезону серіалу подивившись всі серії підряд.

За останні роки Андрій Макаревич запам’ятався не тільки своєю творчістю, а й постійною підтримкою України проти агресії Російської Федерації. За що окремі шанувальники артиста навіть пропонували позбавити його ордена «За заслуги перед Вітчизною».

Андрій Макаревич про Україну та Володимира Зеленського на відео з 36 хв. 35 сек. 

Відео В гостях у Гордона

А нещодавно Дмитро Гордон у своєму виступі нещадно розкритикував російську вакцину від коронавірусу, яку так і хоче пропхнути в Україну кум глави Кремля Віктор Медведчук: «Пий сам її, навіть подвійними дозами можеш пити». ВІДЕО

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------