Любов Павлівна і Шарик: Журналісти знайшли пенсіонерку і собаку Шарика, яких образив депутат Верховної Ради

 

Журналісти знайшли пенсіонерку і собаку Шарика, яких образив депутат Верховної Ради

 

 

Журналісти видання “Стана” знайшли пенсіонерку, якій депутат запропонував продати собаку , щоб оплатити комуналку. Любов Павлівна проживає в селі Аджамка Кропивницького району. Вона розповіла, що її вихованця собаку звуть Шарик і йому уже 14 років. Також у жінки є кішка Маруся.

Виявилося, що пораду 25-річного депутата від “Слуги народу” Євгенія Брагара сама Любов Павлівна не чула – втекла діставати хліб з печі.

 

Журналісти знайшли пенсіонерку
Журналісти знайшли пенсіонерку і собаку

 

– Нехай він краще свої мізки продасть. Так буде краще. Якщо не вміють керувати … Вона (собака, – Авт.) Бідненька стара. Уже 14 років. А собаки більше 15 років не живуть. Тому продавати нічого, – відреагувала пенсіонерка на історію, яку їй переказали журналісти.

Любов Павлівна 1 лютого зателефонувала в ефір 112 Україна і поскаржилася на високі тарифи на газ. Євген Брагар порадив пенсіонерці оформити субсидію і згадав жінку, яка намагалася отримати пільгу, маючи кілька квартир.

 

Журналісти знайшли пенсіонерку

 

Нагадаємо що депутат від фракції «Слуга народу» Брагар Євген приніс вибачення за пропозицію пенсіонерці продати свою собаку, щоб розрахуватися за заборгованість в комунальних послугах. Відповідний пост депутат опублікував 1 лютого на своїй сторінці в Facebook