“Чого не на самокаті, придурок?: Ляшку стало скучно на ізоляції, і він вирішив домахатися до Гончарука. Відео

Ляшку стало скучно на ізоляції, і він вирішив домахатися до Гончарука

Лідер “Радикальної партії”, і колишній народний депутат України Олег Ляшко, відомий своїми провокаційними заявами, піддав жорсткій критиці колишнього прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, давши йому кличку “Леха-самокат”.

Про це розповідає видання “UkrainianWall”.

Ляшку стало скучно на ізоляції
Ляшку стало скучно на ізоляції
 

Олегу Ляшку напевно скучно перебувати на самоізоляції, він не може щоб не покритикувати дії влади, а також колишніх колег по політичному “цеху”. Цього разу під роздачу екснардеп потрапив Олексій Гончарук, який раніше обіймав посаду прем’єр-міністра України.

Ексдепутат жорстко висловився на адресу Гончарука, який, як відомо, недавно зустрічався з головою правління громадської організації “Центр протидії корупції” Віталієм Шабуніним. Учасники “побачення на київській набережній” перебували в громадському місці, при цьому не один з них не скористався захисною маскою, що регламентують правила карантину в Україні.

Публікація Ляшко розбурхала користувачів, які почали активно коментувати його слова. “На вила его!!!))”,  “Скотиняки”,  “Олеже, придурок? Це легко сказано, такого ділка ще треба пошукати!”,Догуляються”,Виписати штраф по 17 штук Їм Обом”, “Їм і штрафу нет, а простим людям можна виписувати”, – обурюються українці.

Ляшку стало скучно на ізоляції

Як ми уже також розповідали, rолишній депутат Ради Михайло Добкін, і чинний депутат Олексій Гончаренко “перегризлися” в прямому ефірі: “Ты тварь, слюни аж сюда летят». Відео