“Що скучно без мене?”: Ляшко заявив що парламент без його, все одно як село без церкви. Відео

 

“Що скучно без мене?”: Ляшко заявив що парламент без його, все одно як село без церкви

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко взяв участь в одній з програм телеканалу «112 Україна», в ході якої заявив, що навіть за цей короткий час роботи нового парламенту українці вже зробили певні висновки і розуміють, хто ж насправді сьогодні прийшов до влади, прозріння у людей настає набагато раніше, ніж думали ті, хто збирався «зробити всіх разом».

Ляшко заявив що парламент
Ляшко заявив що парламент без його, все одно як село без церкви

Також екс-парламентарій додав, що Верховна Рада без Олега Ляшка – все одно, що село без церкви. За словами Ляшка, історія дасть оцінку, як минулого скликання Верховної Ради, так і чинному, але, на думку Ляшка, головна заслуга минулого скликання в тому, що було прийнято величезну кількість важливих законів, які стали фундаментом обороноздатності нашої держави.

Олег Ляшко підкреслив, минулій Верховній Раді вдалося зберегти країну в тих межах, які сьогодні є, тому це був самий проукраїнський парламент з тим пакетом рішень, який він приймав.

Само собою, що Верховна Рада була не ідеальною і часто по суті виникало багато питань до тих нардепів, але в цілому парламент заслужив високу оцінку за свою роботу.

Відео Youtube 112 Украина

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   До Борислава Берези нагрянув військкомат! Екс-депутату Березі намагалися вручити повістку у військкомат, той викликав поліцію. Відео