“Ви хотіли мордобою? Ми вас поставили на місце”: Лукашенко вперше відреагував на протести. Відео

 

Лукашенко вперше відреагував на протести

 

Новина що Олександр Лукашенко знову потрапляє на пост президента Білорусі розгнівала громадян, які вийшли на масові акції протесту і вступили в конфронтацію зі співробітниками поліції. 

Нещодавно Лукашенко дав перший коментар з цього питання. Про це повідомляє видання “UkrainianWall”.

Лукашенко вперше відреагував на протести
Лукашенко вперше відреагував на протести
 

>

Лукашенко заявив, що він би погодився на діалог, якби до нього безпосередньо звернулися люди зі своєю позицією, а в результаті вийшла тільки спроба державного перевороту.

Білоруський президент засудив провокації, що проводяться в інтернеті, і зазначив, що те, що спробували зробити громадяни Білорусі схоже на спробу повалити владу, а якби це у них вийшло, вони б не дочекалися того, що Лукашенко “почне цілувати пісок, по якому вони бродили “.

Крім цього, Олександр Лукашенко прокоментував і безпосередньо сутички з поліцією і заявив, що якщо протестуючі “хочуть мордобою”, то в разі чого він готовий увергнути країну в хаос. При цьому він наполіг на тому, щоб вести конструктивний діалог.

 Якщо ж учасники протесту продовжать боротися проти системи та “спробувати навіть ввергнути країну в хаос і дестабілізувати”, то вони можуть розраховувати на миттєвий відповідь від Лукашенка.

Як ми повідомляли раніше, під час сутичок протестувальників з міліцією в Мінську автозак білоруських силовиків протаранив натовп активістів. За інформацією світових ЗМІ чоловік який потрапив під колеса вантажівки загинув на місці, ще четверо осіб перебуває в реанімації. Відео

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------