Ні кола ні двора: Олександр Лукашенко вказав у декларації, що він – безхатько

Лукашенко вказав у декларації, що він – безхатько

 

Олександр Лукашенко знову виявився найбагатшим з кандидатів в президенти. Його річний дохід зростає від виборів до виборів. Судячи з декларації про доходи, чинний президент Білорусі заробляє понад 4,5 тисячі доларів на місяць

Центральна виборча комісія опублікувала інформацію про доходи та майно кандидатів в президенти за 2019 рік. Про це розповідає видання Naviny.by”.

Лукашенко вказав у декларації, що він – безхатько
Лукашенко вказав у декларації, що він – безхатько
 

За минулий рік Олександр Лукашенко задекларував загальну суму річного доходу в розмірі 117 068 рублів або 4671 долар на місяць (тут і далі за середньозваженим курсом білоруського рубля по відношенню до долара). Джерелом доходу вказана тільки заробітна плата. Хоча за віком, 30 серпня Лукашенко виповниться 66 років, президент вже шість років як повинен отримувати пенсію .

Рухомого або нерухомого майна у чинного президента немає. Навіть зубожілі автопричепи «Зубрьонок». А воно йому й не треба, адже президента всім щедро забезпечує держава – резиденціями, дорогими автомобілями, персональними літаками.

А ось дружина як і раніше є, хоча її вже “сто років” ніхто не бачив. Галина Лукашенко задекларувала житловий будинок в Шклові площею 196 квадратних метрів, земельна ділянка в Шклові площею 0,1498 га, 56 акцій Шкловського маслоробного заводу.

Крім того, перша леді володіє половиною житлового будинку в селі Великий Межник Шкловського району площею 54 квадратних метрів. Загальна сума річного доходу Галини Лукашенко склала 5560 рублів (пенсія і доходи від акцій) або 222 долари на місяць.

Як ми також розповідали, в Білорусі почалися масові акції протесту невдоволених людей після недопуску до виборів президента держави опозиційних кандидатів. Під час масових протестів правоохоронцями було затримано більш як 200 осіб. Відео