Нарешті! Літак з Ухань з другої спроби приземлився в Харкові. Відео

Літак з Ухань з другої спроби приземлився в Харкові

Людей, евакуйованих з Ухань на літаку до Харькова, пересаджують в автобуси. як повідомили на Facebook-сторінці аеропорту, відразу після цього пасажири виїдуть на Полтавщину . Відразу після від’їзду людей фахівці почнуть проводити його дезінфекцію, яка триватиме близько двох годин.

 

Літак з Ухань з другої спроби приземлився в Харкові
Літак з Ухань з другої спроби приземлився в Харкові

 

За даними прес-служби аеропорту, фахівці “вжили всіх можливих заходів щодо дотримання безпеки пасажирів, членів екіпажу та працівників підприємства”.

Зокрема, були зроблені наступні кроки:

  • Борт був розміщений на окремій ізольованій стоянці.

  • Всі післяполітні процедури (паспортний контроль, митні формальності) були виконані на пероні біля трапа літака.

  • Пасажири, екіпаж і всі, хто контактував з ними, були відправлені з аеропорту до місця обсервації на 14-денний термін представниками санітарно-карантинного відділу ГУ “Харківський ОЛИ МОЗУ”.

  • Представники санітарно-епідеміологічної служби почали роботу по дезінфекції літака, яка триватиме близько двох годин. Після цього літак закриють на кілька годин і повторно перевірять.

 

Літак з Ухань з другої спроби приземлився в Харкові
Полтава – Санаторий Новые Санжары

 

 Раніше губернатор Харківської області Олексій Кучер повідомив, що прибувших відразу ж пересядуть в автобуси, після чого їх відправлять далі – вони будуть доставлені на територію пансіонату “Нові Санжари” на Полтавщині. Їх охоронятимуть поліцейські і  бійці Нацгвардії.

 

Джерело  Полтава – Санаторий Новые Санжары

Як пи уже повідомляли біля госпіталю під Полтавою вже йдуть зіткнення жителів і поліції. Відео