Відео сколихнуло Україну: В “Борисполі” сів літак з Італії, повний кашляючих єгиптян, всіх відпустили

В “Борисполі” сів літак з Італії, повний кашляючих єгиптян, всіх відпустили

В аеропорт “Бориспіль” прилетів літак, на борту якого повно хворих єгиптян, які відпочивали в Італії

В аеропорт «Бориспіль» прилетів літак з Мілана, рейс якого здійснювала компанія «МАУ», про це передає видання “UkrainianWall”.

 

Літак з Італії, повний кашляючих єгиптян...
Літак з Італії, повний кашляючих єгиптян
 

 

На борту літака знаходиться дуже багато громадян Єгипту, які мають всі ознаки ГРВІ. Втім, єгипетські пасажири щосили п’ють ліки з жарознижуючим ефектом, щоб без проблем пройти всі кордони на кордоні. Справа в тому, що якщо у пасажирів буде виявлена ​​температура, їх будуть ретельно оглядати медики, але вже не в аеропорту, а в лікарні.

Про такі жахи розповів один їх пасажирів цього рейсу Антон Гура. Також чоловік каже, що іноземці тисячами їдуть з Італії, де зараз бушує коронавірус. Самі ж єгиптяни через Київ хочуть дістатися до столиці Єгипту Каїра. Під час польоту вони моторошно кашляли, а також потіли. До того ж у них були червоні очі. Ось і п’ють жарознижуючі ліки, щоб не викликати підозри на коронавірус у українських прикордонників і медиків.

Крім цього Антон Гура говорить, що з Італії також масово виїжджають українські громадяни, у яких є підозри на коронавірус. Їх просто виганяють з цієї країни. Тепер в Італії навіть є дефіцит доглядальниць, адже саме українки в більшості випадків виконують цю роботу.

 

Обговорення скандального рейсу з Італії на ток-шоу “Право на владу”

 Літак з Італії, повний кашляючих єгиптян…

Як ми також повідомляли, представники організації «Нацкорпус» зірвали презентацію «Національної платформи примирення і єдності», яку проводив радник глави РНБО Сергій Сивохо: Націоналісти напали на Сивохо і зірвали презентації платформи щодо примирення з Донбасом